Najčastejšie otázky:

              
Mám záujem o cenovú ponuku, ako rýchlo ju pripravíte?

Všetky dopyty sa usilujeme vybaviť čo najrýchlejšie. Ak máme všetky potrebné informácie o Vašej predstave, cenovú ponuku pripravíme do siedmich pracovných dní. Ak je stavba zložitejšia, prípadne je potrebná aj osobná obhliadka miesta, cenovú ponuku pripravíme do 14 pracovných dní.

                        
Môj pozemok je na ťažko prístupnom mieste. Viete aj tu postaviť chatu?

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a šikovnému tímu si vieme poradiť aj s náročnými podmienkami. Ťažko prístupné miesta zásobujeme ručne, prípadne využívame ťažšiu techniku na dopravu materiálu.

                   
Sú po výstavbe drevenej chaty potrebné po čase nejaké stavebné úpravy?

Na rozdiel od zrubových domov, kde sú po roku – dvoch nutné stavebné úpravy, pri našich chatách to nie je potrebné. Vašu chatu postavíme a už ju môžete neobmedzene využívať. Ak by ste sa však rozhodli niečo zmeniť, vďaka našej technológii je možné chatu prestavať, rozšíriť, zmeniť dispozíciu.

                   
Aká je záruka na vaše drevené chaty?

Na jednoduché víkendové jednopodlažné chaty garantujeme záruku dva roky, na celoročne obývateľné chaty je záruka až päť rokov.

              
Ako sa treba starať o drevo, z ktorého je chata vyrobená?

Hlavná konštrukcia chaty, teda skelet, je impregnovaná pred montážou fungicídnym prípravkom proti drevokazným hubám, ktorý má dlhotrvajúci účinok. Treba sa starať len o vonkajší náter chaty, drevených obkladov a drevených terás. Keďže pri výstavbe využívame kvalitné lazúry a laky, je potrebné náter realizovať len po 7-8 rokoch od výstavby. Túto údržbu vieme realizovať aj my, takže nás stačí kontaktovať a o chatu sa kompletne postaráme.